Oprava a servisod telefonů po notebooky

Servis mobilních zařízení iOS a Android

Provádíme servis mobilních telefonů značek Apple, Samsung, Huawei, Sony, Xiaomi, Lenovo, Acer, Asus, LG, Google a dalších.
opravy základních desek
opravy po vytopení
SW opravy pro systémy iOS a Android.
odblokování
prodej a výkup telefonů
Ceník služeb
Servis mobilních zařízení iOS a Android Praha
Svoz zařízení s GLS na pobočku
Oprava vašeho zařízení na počkání
Záruka na servis
 6 měsíců

Servis zařízení Apple

Naším specializovaným servisem se zaměřujeme na opravy a údržbu zařízení Apple. S dlouholetými zkušenostmi a odborným know-how jsme schopni se postarat o váš iPhone, iPad, MacBook a další produkty od Apple. Naše služby zahrnují diagnostiku, opravy hardware a software, výměnu součástek, obnovení dat a další. Můžete se spolehnout na naši profesionální a spolehlivou práci, abychom vám pomohli vrátit vaše zařízení zpět do plného provozu.
Výměny Key Caps/kláves u macOS zařízení
Výměna teplovodivé pasty MacOS
Apple MacBook Air (M1,2020) - Battery
Odblokování EFI MacOS
Reinstalace MacOS
Diagnostika zařízení a čištění iOS
opravy a údržbu zařízení Apple Praha
iPhone
Mac
iPad
Watch

Zodpovězení vašich dotazů ohledně našeho servisu

Jak dlouho trvá běžná oprava zařízení?

Doba trvání běžné opravy vašeho zařízení závisí na konkrétních potřebách a typu opravy. Většina běžných oprav, které provádíme na prodejně, je dokončena během 30 až 60 minut. V našem servisu se snažíme o rychlou a efektivní opravu, abyste se mohli co nejdříve vrátit ke svému plně funkčnímu zařízení.

Jakou kvalitu dílů používáte při opravách?

Při opravách vašeho zařízení používáme pouze nejkvalitnější díly. Spolupracujeme s prověřenými dodavateli, kteří dodávají originální nebo vysoce kvalitní náhradní díly. Například při výměně displejů vám nabízíme dvě kvalitní varianty - originální díly nebo díly s premium kvalitou. Naším cílem je zajistit, že oprava vašeho zařízení je provedena s použitím dílů, které zaručují dlouhodobou spolehlivost a optimální výkon.

Opravujete jen zařízení značky Apple nebo i jiné?

Ano, opravujeme nejen zařízení značky Apple, ale také další známé značky. Náš servis je zaměřen na širokou škálu zařízení, které jsou dostupné na trhu. Pokud máte problém s telefonem, tabletem nebo jiným elektronickým zařízením jiné značky, neváhejte se na nás obrátit. Naši odborní technici mají zkušenosti s opravou a servisem různých značek, abychom mohli plně vyhovět vašim potřebám.

Je nutné se k vám objednávat?

Ne, není nutné se k nám objednávat předem. Většinu náhradních dílů máme skladem a jsme připraveni provést opravy na místě. Stačí přijít do našeho servisu a naši technici se postarají o vaše zařízení co nejdříve. Věříme v rychlou a efektivní službu pro naše zákazníky, a proto jsme připraveni vyřešit vaše potíže s elektronikou bez zbytečného čekání.
Kontaktuje
nás
Volejte na
720 993 506
Volejte na
702 200 200
Napište nám
info@imate.cz

Navštivte naší prodejnu v Praze

Používáme pouze originální náhradní díly od Apple, abychom zachovali plnou funkčnost.
Otevírací doba:
Po–Čt: 9:00–18:00
Pá: 9:00–17:00
Navštivte naši pobočku:
Verdunská 819/37
160 00 Praha 6
Podmínky ochrany osobních údajů
© 2024 iMate - Servis mobilních zařízení Praha. Všechna práva vyhrazena
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram